Szybki kontakt:
tel. 602 22 33 69
e-mail: info@saabix.pl
Aplikacja produktów LINE-X odbywa się za pomocą specjalnych maszyn. Aby zapewnić najwyższą jakość warstw poliuretanowych stosujemy tylko markowe komponenty i urządzenia najwyższej klasy. LINE-X szczyci się tym, że ufają mu nie tylko wielkie koncerny samochodowe, armia, sektor małych i średnich przedsiębiorstw,
ale również Klienci indywidualni.
  Poliuretanowe warstwy Line-x charakteryzują się dużą elastycznością i udarnością. Dzięki specyficznej strukturze wewnętrznej warstwa ochronna jest odporna na uderzenia, wstrząsy oraz otarcia.  

Czym jest LINE-X?

LINE-X to najwyższej jakości poliuretanowe powłoki ochronne.

Historia LINE-X sięga wczesnych lat 90. Wtedy to zostaje opracowany pierwszy rewolucyjny produkt na rynku powłok poliuretanowych - XS-100, który udoskonalany jest po dziś dzień. Wówczas produkt ten cieszył się tak dużym zadowoleniem klientów, że pozwoliło to firmie LINE-X na opracowywanie szerokiej gamy produktów stosoweanych nie tylko w motoryzacji, ale również przemyśle ciężkim i lekkim, budownictwie, a nawet w celach wojskowych.

Warstwy LINE-X mogą być aplikowane na różnym podłożu. Doskonale łączą się z metalem, drewnem, styropianem, kamieniem, betonem, a także ceramiką.

Niemniej największym uznaniem powłoki te cieszą się wśród właścicieli samochodów. Poliuretanowe warstwy LINE-X w czasie aplikacji ściśle łączą się z powierzchnią ładunkową pojazdu. Warstwa nanoszona jest pod ciśnieniem, dzięki czemu każde miejsce niezależnie od jego kształtu jest szczelnie pokryte. Szczelność powłoki zapewnia świetną ochronę przed brudem, wilgocią i korozją. Warstwa po aplikacji schnie 3 SEKUNDY! Maksymalne właściwości mechaniczne warstwa osiąga po 24 godzinach, gdy nastąpi umocnienie jej wewnętrznej mikrostruktury.

XS-100 jest doskonałym produktem do ochrony przestrzeni ładunkowej samochodów dostawczych i pickupów. Jego największymi zaletami są: odporność na ścieranie, uderzenia mechaniczne i działanie wielu czynników chemicznych (np. chloru, benzyny, oleju napędowego, rozpuszczalników), łatwość utrzymania powłoki w czystości oraz cienka warstwa, co nie powoduje zmniejszenia przestrzeni ładunkowej.

Powłoki Ochronne Line-X

Powłoki ochronne LINE-X specjalnie dla Ciebie!

 

SAABiX
CZĘŚCI | DIAGNOSTYKA | SERWIS
ul. Bursaki 14
20-150 Lublin
linex.saabix.pl - Poliuretanowe powłoki ochronne. Środki zabezpieczenia samochodów, żaglówek, kutrów i łodzi